Byt 4+KK 130,8 m²
Lokalita Lokalita Ceník Ceník Technická specifikace Technická specifikace Průběh výstavby Průběh výstavby Fotogalerie Fotogalerie Karolína PLAZZA Rezidence Podbaba Praha 9 – Vinoř Praha 8 – Karlín – TRINITY Praha 4 (12) – Cholupice – III.etapa Praha východ – Přezletice II.etapa Praha 9 – Letňany Praha 4 (12) – Cholupice Praha 8 – Ďáblice Praha 8 – Slovanka Praha 9 – Vinoř Praha 8 – Kobylisy Praha 9 – Vinoř II. etapa Praha 5 – Starý Zličín

Byt 4+KK 130,8 m²

Praha 8 - Karlín, ul. Křižíkova

16. 900 000 Kč

Prodej atraktivního bytu 4+kk v nově vznikající rezidenci Karolína Plazza s moderní architekturou o podlahové ploše 130,8 m², s terasou 66,3 m², balkonem 19,9 m², parkovacím místem a sklepní kójí, nacházející se v 6. NP bytového domu.

Výborná dopravní dostupnost do centra – tramvajová zastávka i metro linky B Křižíkova v bezprostřední vzdálenosti. Projekt se nachází v pražském Karlíně, který je ideálním místem pro příjemné večerní procházky nebo projížďky na kole. Díky umístění projektu v centru Prahy je občanská vybavenost komplexně zajištěna (školka, škola, lékař, Hudební divadlo Karlín, nákupní centrum apod.). V okolí se nachází mnoho restaurací a kaváren. Karolína Plazza je luxusní rezidence v centru města. Dokončení je plánováno na prosinec 2019. Koupi bytové jednotky lze financovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma vyřídíme. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Celková cena: 16. 900 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, garážového stání a sklepa
ID zakázky:
Aktualizace: 5. 2. 2018
Stavba: Skeletová
Stav objektu: Ve výstavbě
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: Centrum města
Podlaží: 6. podlaží celkem z 9
Užitná plocha: 121,6 m²
Podlahová plocha: 130,8 m²
Balkón: 113 m²
Sklep: 3 m²
Garáž: Ano
Voda: Dálkový vodovod
Topení: Ústřední dálkové
Odpad: Veřejná kanalizace
Telekomunikace: Internet
Elektřina: 230 V
Doprava: Silnice, MHD
Energetická náročnost: Třída B - velmi úsporná
Bezbariérový: Ano
Půdorys
ke stažení
ZDE

Mám zájem o bližší informace a případně prohlídku bytu.