Evergreen
O projektuCeníkLokalitaVybavení bytůVybavení domůGalerie

Lokalita

Developerský projekt EVERGREEN vyroste ve dvou etapách na severozápadě starých Ďáblic, mezi ulicemi U Spojů a Statková v městské části Prahy 8. Ďáblice jsou jednou z menších pražských částí Prahy a jsou tvořeny zejména rodinnými domy ze starší i nové výstavby. Najdete zde vše, co potřebujete ke spokojenému životu: plnou občanskou vybavenost, blízkost přírody i centra města a spoustu uklidňující zeleně.

VŠE NA DOSAH RUKY

Centrum samotných Ďáblic nedávno prošlo revitalizací; najdete zde nový multifunkční obecní dům, kde sídlí nejen radnice, ale i ordinace lékařů nebo pošta. V blízkosti Evergreenu budete mít zkrátka a dobře veškerou občanskou vybavenost: školku, školu, lékárnu, obchody, dvě fitness centra a v neposlední řadě také sociálně kulturní centrum Vlna s víceúčelovým hřištěm a přírodním parkem.

OBLÍBENOU CESTOU

Klid a prostor pro venkovní aktivity najdete v Ďáblickém háji, kde je jedno z dalších místních dětských hřišť, vyhlídka a dokonce i hvězdárna, ale hlavně kilometry tras a stezek pro procházky, ranní běh nebo večerní jogging. Kromě toho se můžete podívat do Čimického háje, anebo posedět v Parku přátelství.

VÝBORNÁ DOSTUPNOST

Na nejbližší autobusovou zastávku se dostanete po 2 minutách chůze a autobusem dojedete za necelých 10 min na stanici metra Ládví. Do obchodního centra Letňany se dostanete po 7 minutách jízdy autem, do Holešovic a na Letnou vám bude stačit 15 minut a do Dejvic 20 minut.

KAM ZAJÍT?

Pokud plánujete rodinné setkání, větší posezení s přáteli nebo narozeninovou oslavu, ideálním místem bude určitě zrekonstruovaná Battistova cihelna na nově vzniklém náměstí, kde se o Vás skvěle postarají. Je však pro veřejnost uzavřena a je nutné si termín včas objednat. V nedalekém bistru ochutnáte gurmánské hot dogy a blízko budete mít i rodinnou cukrárnu, kde mají ty nejnadýchanější zákusky. V Ďáblicích najdete i několik restaurací ať už si budete chtít zajít na nedělní oběd nebo romantickou večeři.

VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH

Milovníci sportu se nejspíš vydají po jedné z místních cyklostezek nebo se protáhnou v jógovém centru. Komu by to bylo málo, může si prohlédnout svět z koňského hřbetu v nedaleké jezdecké stáji v Dolních Chabrech.