Vila Hřebenka
LokalitaCeníkTechnická specifikaceFotogalerie

Lokalita

PRAHA, SMÍCHOV

Vilu Hřebenka nalzente na pražském Smíchově poblíž Plzeňské ulice. Lokalita nabízí snadnou dostupnost do centra Prahy – v blízkosti jsou autobusové i tramvajové zastávky. V dojezdové vzdálenosti je pražský okruh a dálnice D5.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Lokalita nabízí bohatou občanskou vybavenost, v docházkové vzdálenosti nejdete základní a mateřskou školu, několik restaurací, barů, obchodů a dětské hřiště. Poblíž také naleznete lékárnu, poštu a bankomat. V dojezdové vzdálenosti se nachází Obchodní centrum Nový Smíchov, vzdálené jen 5 minut jízdy, případně Metropole Zličín (10 minut cesty).

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Jen dvě minuty chůze od Vily Hřebenka je tramvajová a autobusová zastávka, která nabídne rychlé spojení k metru Anděl a do centra Prahy. Samozřejmostí jsou i noční dopravní linky. Poblíž se nachází frekventovaná Plzeňská ulice, která umožní spojení na dálnici D5 a městský okruh. Autem se dostaneme do centra za cca 10 minut.

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

V blízkém obchodním centru Nový Smíchov se nachází velké multikino, poblíž vily je také divadlo. V okolí se nachází řada parků včetně Petřína se známou rozhlednou a dalšími atrakcemi. Sportovní vyžití umonuje, mimo jiné, okolí bývalého strahovského stadionu, kde se nachází několik hřišť a inline dráha.