Karolína PLAZZA
LokalitaCeníkTechnická specifikaceFotogaleriePrůběh výstavby

Lokalita

Jak se dostanete k našemu projektu?

MHD

Tramvají č. 3, 8, 52 – zastávka Křižíkova
Metro B – zastávka Křižíkova

Adresa

Ulice Sokolovská 98/96
186 00 Praha

GPS

50°05’39.3″N
14°27’11.9″E

Vybavenost lokality

Díky umístění projektu v bezprostřední blízkosti centra Hlavního města je občanská vybavenost komplexně zajištěna. Karlín je dále ideálním místem pro příjemné večerní procházky díky bohaté nabídce kaváren, vináren a klidných zahrádek. Kaizlerovy sady, Vítkov či Karlínské náměstí mohou být dalším místem pro klidné posezení a relaxaci.

Dopravní dostupnost

Karlín coby část Prahy 8 se nachází na pobřeží Vltavy a je výborně dostupný jak městskou hromadnou dopravou, tak individuálně autem např. z Wilsonovy ulice. Naproti projektu se nachází tramvajová zastávka i stanice metra B, čímž je zaručena rychlá dosažitelnost centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou v dostupnosti několika minut.

Výstavba

V projektu Karolína Plazza 2, který navazuje na úspěšnou první etapu mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova budou vystavěny celkem čtyři domy, ve kterých vznikne 68 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk s terasami na střeše. Výstavba byla zahájena v červnu 2018, dokončení je naplánováno na červenec 2020. Užitná plocha bytů je v rozmezí 27–120 m², s možností propojení sousedních bytových jednotek. Většina bytů má navíc balkon nebo terasu. V prvním podlaží domů bude průchozí pasáž s obchodními prostory, druhé podlaží bude sloužit kancelářím a od třetího podlaží pak půjde o rezidenční bydlení.