Byt 4+KK 108,3 m²
Vila Hřebenka Karolína PLAZZA 2 Rezidence Podbaba Praha 9 – Vinoř Praha 8 – Karlín – TRINITY Praha 4 (12) – Cholupice – III.etapa Praha východ – Přezletice II.etapa Praha 9 – Letňany Praha 4 (12) – Cholupice Praha 8 – Ďáblice Praha 8 – Slovanka Praha 9 – Vinoř Praha 8 – Kobylisy Praha 9 – Vinoř II. etapa Praha 5 – Starý Zličín Butovická 20 Lokalita Lokalita Lokalita Ceník Lokalita Ceník Technická specifikace Ceník Ceník Technické standardy Technická specifikace Technická specifikace Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Galerie Průběh výstavby Průběh výstavby Průběh výstavby

Byt 4+KK 108,3 m²

Praha 8 - Karlín, ul. Křižíkova

11. 999 000 Kč

Prodej atraktivního bytu 4+kk v nově vznikající rezidenci Karolína Plazza s moderní architekturou o podlahové ploše 108,3 m², se dvěma balkóny, parkovacím místem a sklepní kójí, nacházející se ve 3. NP bytového domu.


Výborná dopravní dostupnost do centra – tramvajová zastávka i metro linky B Křižíkova v bezprostřední vzdálenosti. Projekt se nachází v pražském Karlíně, který je ideálním místem pro příjemné večerní procházky nebo projížďky na kole. Díky umístění projektu v centru Prahy je občanská vybavenost komplexně zajištěna (školka, škola, lékař, Hudební divadlo Karlín, nákupní centrum apod.). V okolí se nachází mnoho restaurací a kaváren. Karolína Plazza je luxusní rezidence v centru města. Dokončení je plánováno na prosinec 2019. Koupi bytové jednotky lze financovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma vyřídíme. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Celková cena:11. 999 000 Kč
Poznámka k ceně:včetně DPH, garážového stání a sklepa
ID zakázky:
Aktualizace:5. 2. 2018
Stavba:Skeletová
Stav objektu:Ve výstavbě
Vlastnictví:Osobní
Umístění objektu:Centrum města
Podlaží:3. podlaží z celkem 9
Užitná plocha:102 m²
Podlahová plocha:108 m²
Balkón:15 m²
Sklep:2 m²
Garáž:Ano
Voda:Dálkový vodovod
Topení:Ústřední dálkové
Odpad:Veřejná kanalizace
Telekomunikace:Internet
Elektřina:230 V
Doprava:Silnice, MHD
Energetická náročnost:Třída B - velmi úsporná
Bezbariérový:Ano
Půdorys
ke stažení
ZDE

Mám zájem o bližší informace a případně prohlídku bytu.