Byt 1+KK 30,9 m²
Vila HřebenkaKarolína PLAZZARezidence PodbabaPraha 9 – VinořPraha 8 – Karlín – TRINITYPraha 4 (12) – Cholupice – III.etapaPraha východ – Přezletice II.etapaPraha 9 – LetňanyPraha 4 (12) – CholupicePraha 8 – ĎáblicePraha 8 – SlovankaPraha 9 – VinořPraha 8 – KobylisyPraha 9 – Vinoř II. etapaPraha 5 – Starý ZličínEvergreenButovická 20LokalitaSatoriLokalitaLokalitaCeníkLokalitaO projektuCeníkO projektuCeníkTechnická specifikaceCeníkCeníkCeníkTechnické standardyVybavení bytůTechnická specifikaceTechnická specifikaceLokalitaFotogalerieFotogalerieFotogalerieGalerieVybavení bytůLokalitaPrůběh výstavbyPrůběh výstavbyVybavení domůPrůběh výstavbyGalerieGalerieArchitektura

Byt 1+KK 30,9 m²

Praha 8 - Karlín, ul. Křižíkova

4. 000 000 Kč

Prodej atraktivního bytu 1+kk v nově vznikající rezidenci Karolína Plazza s moderní architekturou o podlahové ploše 30,9 m², s balkonem 5,7 m² a sklepní kójí, nacházející se ve 3. NP bytového domu.

Výborná dopravní dostupnost do centra – tramvajová zastávka i metro linky B Křižíkova v bezprostřední vzdálenosti. Projekt se nachází v pražském Karlíně, který je ideálním místem pro příjemné večerní procházky nebo projížďky na kole. Díky umístění projektu v centru Prahy je občanská vybavenost komplexně zajištěna (školka, škola, lékař, Hudební divadlo Karlín, nákupní centrum apod.). V okolí se nachází mnoho restaurací a kaváren. Karolína Plazza je luxusní rezidence v centru města. Dokončení je plánováno na prosinec 2019. Koupi bytové jednotky lze financovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma vyřídíme. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Celková cena:4. 000 000 Kč
Poznámka k ceně:včetně DPH a sklepa
ID zakázky:N025678
Aktualizace:10. 12. 2017
Stavba:Skeletová
Stav objektu:Ve výstavbě
Vlastnictví:Osobní
Umístění objektu:Centrum města
Podlaží:3. podlaží z celkem 8
Užitná plocha:28,6 m²
Podlahová plocha:30,9 m²
Balkón:5,7 m²
Sklep:2 m²
Garáž:Ne
Voda:Dálkový vodovod
Topení:Ústřední dálkové
Odpad:Veřejná kanalizace
Telekomunikace:Internet
Elektřina:230 V
Doprava:Silnice, MHD
Energetická náročnost:Třída B - velmi úsporná
Bezbariérový:Ano
Půdorys
ke stažení
ZDE

    Mám zájem o bližší informace a případně prohlídku bytu.