Praha - Cholupice III

Fineobydleni.cz > Projekty > Praha - Cholupice III

Praha, Cholupice - III.etapa

Rodinné domy

Lokalita

Nové rodinné domy a parcely v Praze 12

Cholupice, které jsou často označovány za zelenou oázu Prahy 12, skýtají možnost klidného bydlení. Bytovými domy ale výstavba nekončí. V létě 2011 se zahájí ještě výstavba samostatně stojících domků s rozsáhlejšími pozemky, také budování dvojdomků a později i řadových domků. Pro individuální výstavbu se nabízejí i parcely, ke kterým se připravují inženýrské sítě. Jedná se celkem o 49 nových parcel a domků, které zde vyrostou.

Počet řadových rodinných domů: 11
Počet rodinných domů a dvojdomů: 23
Počet parcel k individuální výstavbě: 15

Praha - Cholupice nabízí ideální kompromis, jaký může metropole nabídnout. Do středu města se dostanete přes Modřany městskou hromadnou dopravou za méně než 40 minut a cestování autem je ještě jednodušší, protože nedaleko vede nový silniční okruh kolem Prahy. Obyvatelé přitom mají ve svém bydlišti obrovskou výhodu klidu a okolní přírody. Milovníci procházek a projížděk na kole určitě ocení blízkost přírodního parku Modřanská rokle - Cholupice a obdivovatelé sportovních letadel zase malé letiště v Točné.

Nabízíme Vám developerský projekt Rodinné domy Cholupice II, který zahrnuje výstavbu rodinných domů, dvojdomů a pozemků k samostatné výstavbě v lokalitě Praha 12 - Cholupice. Celkem se jedná o 49 nových adres v této klidné a čisté obci. Architektura nových domů je moderní nikoliv výstřední, proto se zde budete cítit pohodlně a spokojeně. Domy splní očekávání na rodinné bydlení. Každý dům má svou plynovou kotelnu a v kombinaci s dostatečnou tepelnou izolací se jedná i o ekonomické a ekologické místo pro život. Vnitřní vybavení domu máte možnost ovlivnit během výstavby a tím si vytvořit dům svých snů.